Razer’dan Sehpa Şeklinde Oyuncu Bilgisayarı!

Razer’dan Sehpa Şeklinde Oyuncu Bilgisayarı!

Geçmiş yıllarda In Win markasının masa içinde entegre edilen bilgisayar konseptlerine de şahit olmuştuk. Razer ise CES 2022 fuarında biraz daha abartarak ekranı ile beraber iş istasyonuna dönüşen sehpa tasarımı ile karşımıza geldi.

Project Sophia?

Project Sophia, sehpa tasarımına sahip olan bir iş istasyonu olarak tanımlanabilir. Bileşenler şeffaf alt kısımda yer alırken 65 inçlik OLED ekran da 90 derecelik bir açıyla monte edilmiş durumda. Razer konsept için 77 inçlik bir OLED seçeneği de düşünmekte.

Bileşenler modül şeklinde sehpanın altına manyetik olarak tutturulabilmekte. 13 farklı modül dokunmatik panel, yakalama kartı, ses mikseri gibi bileşenleri de monte etmenizi kolaylaştırıyor. Ana bilgisayar ise yine manyetik ve gerektiği zamanlarda yükseltebilme özelliğine sahip. Şirket, saniyeler içinde modülleri değiştirebileceğinizi de belirtmekte.

Taşınabilir olmadığı için nereye kurulursa orda kalacak olan sehpa konseptli söz konusu bu bilgisayar hayata geçecek mi henüz bilinmemekte. Razer, ayrıca ek olarak Enki oyuncu koltuğunu esas alan ve titreşimli geri bildirimler veren Pro HyperSense koltuğunu da tanıttı. Söz konusu bu koltuk 2200 oyun ve TV içeriğine de uyumlu bir durumda.

Sizde tabulara sığmayan bu ilginç ve dikkat çekici tasarım gibi adınızdan söz ettirmek istiyorsanız, bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Wookweb Creative Agency olarak her konuda her zaman destekçiniz olmaya hazırız.

    Leave Your Comment Here