WhatsApp Web İçin Yeni Arayüz ve İlginç Özellikler Geldi!

WhatsApp Web İçin Yeni Arayüz ve İlginç Özellikler Geldi!

WhatsApp Web sürümü için yeni özellikler gündeme geldi. Yeni beta sürümü ile WhatsApp Web yeni bir arayüze de sahip oldu.

WhatsApp Web sürümü için yeni bir beta güncellemesi gündeme geldi. Bu yeni beta güncellemesi 2.2144.2 sürüm koduna sahip. Kısa bir süre önce WhatsApp masaüstü versiyon için çevrim dışı kullanma özelliği de devreye girdi. Şu an ise WhatsApp, web sürümü için mobil versiyonu aratmayan özelliklere sahip bir arayüz tasarımının peşinde.

 

WhatsApp Web yeni arayüzü ve yeni gelen özellikler;

WhatsApp Web, özellikle pazardaki en büyük rakiplerinden birisi olan Telegram’ın en önemli bazı özelliklerini kendine çekmeye devam etmekte. Daha öncelerde birden fazla cihazda uygulamanın açılmasını sağlayan bu mesajlaşma uygulaması, şimdi de mobil arayüz ile benzer bir tasarıma sahip olarak gelmekte. Bilindiği gibi Telegram’da bu anlamda mobil uygulama ile benzer bir arayüz tasarımı kullanmakta.

WhatsApp masaüstü sürümü için çoklu cihaz desteği de kısa süre önce gündeme geldi. Bu destek sonrasında ise web sürümü üzerinden masaüstü aramalarını kapatma ve gelen çağrıların seslerini ayarlama gibi seçenekler de ortaya çıktı. Bu yeni WhatsApp Web güncellemesi ile kişisel bilgilerinizi de profilinize eklemek daima mümkün olacak durumda. Böylece WhatsApp Web sürümü arayüz tasarımı ve kullanıcı odaklılığı bakımından mobil sürüm ile olan farkları daha da aza indirgenecek.

    Leave Your Comment Here