YouTube Music, Favori Recap Listesini Yayınladı!

YouTube Music, Favori Recap Listesini Yayınladı!

 

Dünyanın en önde gelen müzik platformlarından birisi olan Youtube Music, Spotify gibi olağanüstü büyük rakipleri ile rekabet edebilmek amacıyla yeni özellikler sunmakta. Buna ek olarak uygulamalar bazı durumlarda birbirlerinden de esinlenmekte.

Spotfiy Wrapped 2021’in yayınlanmasının sonrasında, Google’ın sahibi olduğu dijital müzik platformu Youtube Music de kullanıcılarına 2021 yılı içerisindeki dinleme alışkanlıklarının bir özetini sundu. Youtube Music Recap 2021 listesinde, bu sene en çok tercih edip dinlediğiniz şarkılar ve sanatçılar yer almakta.

Youtube Music Recap Neler Sunacak?

Yayınlanan listeyle beraber aynı Spotify Wrapped 2021’de olduğu gibi kullanıcılara bu yıl içinde en çok dinledikleri şarkılar ve sanatçılardan hazırlanan bir listeyi sizlere sunmakta. Pazartesi açılan bu özelliğe erişmeniz için özet kısmına gitmeniz yeterli olacak. Burada kullanıcılar için kişiselleştirilmiş istatistiklerini ve en son şarkı aramalarını da görme imkanına sahipsiniz.

Bu yıl hangi sanatçıya ne kadar ya da hani parçaya ne kadar süre dinlediğine yönelik veriler içeren bilgilerinizi diğer uygulamalardaki gibi paylaşmanıza olanak tanıyan Youtube, kişisel listelerin de yanında Rock, Country, Hip-Hop gibi türlerin en büyük parçalarını içeren listeler hazırlanmış durumda. Bu sayede bu yıl hangi türde parçalarının popüler olduğunu da görme şansınız olacak.

    Leave Your Comment Here