YouTube’a Akıllı İndirme Geliyor!

YouTube’a Akıllı İndirme Geliyor!

YouTube, bazı Android kullanıcılarında yeni ve güncel bir özelliği test etmeye başlıyor. Kullanıcıların genel izleme geçmişine göre otomatik olarak her hafta 20 videoyu cihaza indirecek olan Akıllı İndirme özelliği, sadece cihaz Wİ-Fİ ’ye bağlı olduğunda çalışacak.

YouTube Premium Kullanıcılarına Geliyor!

YouTube Music’te var olan Akıllı İndirme özelliği artık bazı Android için Youtube uygulaması kullanıcıları tarafından da detaylı olarak kullanılabilecek. İzleme geçmişini analiz ederek çalışan bir algoritmaya dayalı olarak kullanıcılar için özel olarak seçilen videolar, sadece cihaz Wİ-Fİ ‘ye bağlı olduğu zaman indirilecek ve aynı zamanda cihazda yeterli depolama alanı olmaması durumunda da kullanıcıyı uyaracak. Bu özellik sayesinde otomatik indirilen videolar, çevrimdışı da izlenebilecek.

Android 12’ye sahip olan cihazlarda YouTube Premium kullanıcılarının erişebileceği Akıllı İndirme özelliği, 14 Şubat’tan itibaren test edilmeye başlanacak. İndirilen bu videolara YouTube uygulamasındaki ‘Kitaplık’ sekmesi üzerinden de kolaylıkla erişilebilecek.

    Leave Your Comment Here