Linkedln’deki Kripto ile ilgili İş İlanlarının Oranı Arttı!

Linkedln’deki Kripto ile ilgili İş İlanlarının Oranı Arttı!

İş dünyasının en önde gelen sosyal medya platformu Linkedln tarafından yapılmış olan araştırmalara göre; kripto sektörü ile alakalı iş ilanları 2021 yılında yüzde 395 oranında bir artış göstermiş durumda.

2021’de Linkedln’de Kripto İş İlanları!

Önde gelen iş odaklı sosyal medya platformu olan Linkedln, yakın bir zamanda araştırma yaptı. Yapılan bu araştırmaya göre; Bitcoin, Ethereum, Blockhain ve kripto para gibi terimleri içeren iş ilanları, 2020 ile 2021 arasında ABD’de yüzde 395 oranında arttı. Bu durumda kripto sektörü ile ilgili olan iş ilanları aynı tarihler arasında yüzde 98 artış gösteren teknoloji sektörünü de arkasında bırakmış oldu.

Ayrıca ek olarak iş ilanları çoğunlukla yazılım ve finans alanlarına yönelik olarak açıldı. En yaygın iş unvanları arasında da Blockhain geliştiricileri ve mühendisleri yer aldı.

Son olarak da Linkedln, en çok iş ilanına sahip olan bölgeleri de duyurdu. Ulaşılan verilere göre; San Francisco bölgesi ilk sırada yer alırken, Teksas Austin, New York City, Miami-Fort Lauderdale ve Denver 2021 yılında da en çok kripto iş ilanlarına sahip alanlar oldu.

Sizde görünme ve bilinirlik oranınızı en üst seviyelere taşımak istiyorsanız, Wookweb Creative Agency ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

    Leave Your Comment Here