Yemeksepeti ve Banabi Çalışmıyor!

Yemeksepeti ve Banabi Çalışmıyor!

Yemeksepeti kullanıcıları, erişim problemi ile karşı karşıya kalmış durumda. Popüler yemek uygulaması, son yarım saat içinde teknik bir arıza nedeniyle gündeme oturdu. Kullanıcılar hem mobil uygulamadan hem de aynı zamanda web sitesi üzerinden platforma giriş yapamadılar.

Yaşanılan bu teknik sorunun nedeni henüz kesinleşmemiş durumda. Fakat firma, en kısa zamanda bu sorunun çözüm bulacağı konusunda kullanıcılara açıklama yaptı. Ayrıca bu sorun sadece Yemeksepeti’nde değil aynı zamanda market sipariş bölümü olan Banabi’de de yaşandı.

Yemeksepeti Neden Çalışmıyor?

Android ve IOS cihazlardan Yemeksepeti’ne giriş yapmak isteyen kullanıcılar, bir uyarı ekranı ile karşı karşıya kalmakta. Bu ekranda, ‘Bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.’ cümlesi yer almakta. Bu ekrandan başka bir sayfaya geçiş yapmak ise şu anlık mümkün durumda değil.

Tarayıcı üzerinden ise Yemeksepeti.com adresine giriş yapıldığında Teknik Arıza başlıklı bir uyarı metni görülmekte. Başlığın altında da ‘Sistemde teknik bir problem oluştu, teknik ekibimiz bu konuyla ilgileniyor. En kısa sürede sorunu çözüp aranıza döneceğiz. Sabrınız için teşekkürler.’ mesajı yer almakta.

    Leave Your Comment Here