Akıllı Telefonlar İçin Dünyanın İlk ve Tek Teleskopik Lensi!

Akıllı Telefonlar İçin Dünyanın İlk ve Tek Teleskopik Lensi!

Akıllı telefonlarda kullanılan kameralar için farklı teknolojiler geliştirmiş olan Tecno, kullanıcıların makro kamera deneyimini de yükseltecek dünyanın ilk ve tek teleskopik makro lensini tanıtıma sundu.

Akıllı Telefon Kameralarında Yeni Döneme Geçildi!

Aralık’ta akıllı telefonlar için sensör kaydırma teknolojisini açıklayan firma, güncel teknolojisi ile sadece makro çekimlerin kalitesini değil de fotoğraf çekimlerinde de büyük bir gelişim sağlamayı planlamakta. Gövdeden dışarı doğru uzanan bir yapıda olacak olan söz konusu bu yeni teleskopik makro lensi, yakınlaşma gerekmeden ve herhangi bir kalite kaybı yaşanmadan kullanıcılarına yakın çekim imkânı da sunacak.

Tecno, 5x optik zoom özelliği ile birlikte gelecek olan güncel kamera lensinin, en iyi fotoğraflar için çok fazla önemli denilebilecek daha büyük bir diyafram açıklığına izin vereceğini ve ana kameraya yakın bir fotoğraf deneyimi sunacağını da açıklıyor. Bu duruma ek olarak kompakt bir tasarım ile gelecek yeni kamera lensi, büyük bir kamera bölümüne de ihtiyaç duymayacak.

Diğer rakipleriniz arasında tek olmak ve farkınızı her zaman her koşulda ortaya koymak istiyorsanız Wookweb her zaman sizin yanınızda.

 

    Leave Your Comment Here