Metaverse’deki Sanal Mağaza Sayısı Artış Gösteriyor!

Metaverse’deki Sanal Mağaza Sayısı Artış Gösteriyor!

Teknoloji aleminin en önemli yapı taşlarından birisi de son zamanlardaki NFT ve Metaverse olmuş durumda. Özellikle de büyük firmaların bu alana olan ilgisi, sektörün daha da geniş kitlelere ulaşmasına imkân sunmakta. Bu firmalardan birisi olan Due Dilly, metaverse’deki ilk yerel spor kartı mağazasını tanıtmak için metaverse’de arazi satın aldı.

Due Dilly, Metaverse Mağazası Aracılığı ile Satış Yapacak!

Oldukça önemli spor anlarını NFT haline getirerek ölümsüz bir yapı taşı yapan Due Dilly, mobil ve web üzerindeki satışlarını yayarak metaverse’de taşımakta. The Sandbox üzerinden alınmış olan bu arazi, sanal gerçeklikte ya da sadece bir ekranda olsun, gerçek dünya ile kripto dünyası arasında köprü kurmayı da vaat etmekte.

Öte yandan sektöre Samsung, Microsoft ve Adidas gibi firmaların yanı sıra küresel kurum ve kuruluşların da dahil olması, ileriki zamanlarda bu tür mağazaların gerçek hayata entegrasyonunu artırmak için de çalışmaların artacağını bizlere göstermekte.

Metaverse’deki bu tüm fırsatları göz önüne alırsak, özellikle de spor ve NFT kartı meraklıları için yeni alanlar ve heyecan henüz yeni başladı diyebiliriz.

 

    Leave Your Comment Here