Apple Watch 8 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Apple Watch 8 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Köşeli bir tasarım ile piyasaya sürüleceği düşünülen Apple Watch 8 modelinin tasarımı sızdırıldı. Yakın zamanda teknik detayları ortaya çıkan bu cihaz, köşeli bir tasarıma sahip olmayacak.

Ünlü isim Ross Young, ‘2022 yılında daha büyük boyutlara sahip olan Apple Watch 8 modeli görmek ister miydiniz? Gelecek yıl 3 farklı boyut ile karşı karşıya kalırsanız şaşırmayın.’ şeklinde açıklama yaptı.

İlk sızdırılan bilgiler ışığında 3 farklı boyut ile karşımıza çıkacağı bildirilen Apple Watch 8, vücut sıcaklığı ve kan şekeri ölçümü gibi özelliklere sahip bir tasarımda olacak. Pandemi süreci ile koronavirüs teşhisinde büyük önem arz eden vücut sıcaklığı ölçümünün diğer akıllı saatler modellerine de geleceği tahmin edilmekte.

Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan bilgilere göre Apple’ın tedarikçileri, Watch Series 8’de kullanıcıların kan şekeri seviyelerini ölçmelerine olanak sağlayacak yeni nesil güncel sensörleri geliştirmeye başladı. 6.nesil ile birlikte kandaki oksijen oranını ölçme özeliğine ulaşan Apple Watch ailesi, sağlık açısından oldukça iddialı teknolojiler ortaya koymaya devam edecek.

2022’de tanıtıma sunulacağı tahmin edilen Apple Watch 8’in iki farklı tasarıma sahip olacağı öngörülmekte. Apple Watch 8 Sport ismi ile anılan modelde hangi tür özelliklerin yer alacağı henüz bilinmemekte.

    Leave Your Comment Here