armut

Armut 8 Ülkede Aktif Hale Geldi!

Bilindiği üzere tadilat, nakliye, temizlik, kişisel hizmet ve özel ders platformu olan Armut, Homerun markası çerçevesinde ekim ayı içerisinde Macaristan, Polonya, Çek Cumhuriyetinde hizmete başlamıştı. Böylece ülkemizde de hizmet vermekte olan Armut, böylece dünya çapında 8 ülke içerisinde hizmet dağıtmaya başladı. Bu çerçevede marka çerçevesinde talepler %253 gibi büyük bir oranda büyürken, sunmakta olduğu hizmetler de13 kat artış gösterdi.

Kurulduğu andan bu yana hızla genişleyen ve geçtiğimiz 2019 yılında %65 oranında büyüyen Armut’un kurucu ortaklarından Başak Tanpınar Değim,  en fazla büyüyen ülkenin % 220 ile Romanya olduğunu belirtti. Değim tarafından yapılan açıklamalara göre gelecek 2021 yılında da Armut global ve bölgesel çapta genişlemeye devam edecek. Yeni ülkelerin kendileri için çok önemli olduklarını belirten Başak Tanpınar Değim, genişlemenin süreceğini ve bu kapsamda çalışmaların da olacağını söyledi.

Konu üzerine açıklamalarını sürdüren Değim, Armut portföyü kapsamında ilk 5 ülkeyi, kendi teknolojilerini denemek ve test etmek amacıyla kullandıklarını söyledi ve bunlar arasında İngiltere ve Amerika Birleşik Devletlerinin de olduğunu belirtti.

Yine bunlar arasında geleceği parlak olan ancak küçük bir Pazar konumunda olan Romanya, Suudi Arabistan ve Mısır ülkelerini de saydı. Başlama amaçlarının bu ülkede olan sonuçlarını görmek istediklerini belirten değim, kendisi adına bir ülkenin bile başarılı olmasını büyük bir kazanç gördüğünü söyledi.

Ancak Amerika Birleşik Devletleri kapsamında bir ara vermeye karar verdiklerini söyleyen yetkili, diğer ülkeler ile devam etmeye karar verdiklerini söyledi. Gerek sundukları ürünün, gerekse ekibin dünya standartları bakımından yüksek olduğunu dile getirerek, bu çerçevede hedef belirlediklerini söyledi. Web yazılım ve mobil uygulama alanında Wookweb ‘te Armut ‘ta

 

    Leave Your Comment Here