Bir Teknoloji Şirketi Daha CES 2022’ye Katılmayacak!

Bir Teknoloji Şirketi Daha CES 2022’ye Katılmayacak!

 

Geçtiğimiz sene pandeminin gazabına maruz kalan ve beklediği ilgili göremeyen CES, bu sene de büyük firmaların kararları doğrultusunda çalkalanmakta. Yaklaşık olarak iki senedir devamı gelen Koronavirüs salgınının hala sürmesi firmaları yüz yüze konferansların dışına iterken aynı zamanda da CES 2022’ye uzaktan katılacak olan üreticilerin sayısı da gittikçe artış gösteriyor.

5 Ocak ile 8 Ocak arasında gerçekleştirilecek olan yılın en büyük teknoloji fuarına dünyanın en büyük teknoloji firmaları dahil olacak. Bu etkinlikte güncel ürünleri ve inovatif adımlarını sergileyecek olan firmalar, çalışanlarının da ziyaretçiler ve basın mensupları ile yakın temasa geçmesine göz yumacak gibi duruyor. Fakat pandemi koşulları bazı firmalara geri adım attırmayı başarabildi. Intel de 10 diğer teknoloji firması gibi fuara uzaktan katılmayı tercih etti.

Intel, CES 2022’ye Uzaktan Katılım Sağlayacak!

Lenovo, T-Mobile, Meta, Twitter, Pinterest, AT&T, Amazon, Hisense ve iHeartRadio’nun uzaktan katılacağını açıkladığı CES 2022 etkinliğine yüz yüze katılamayacak bir başka firma da Intel oldu. İşlemciler ile ilgili olarak çalışmalarını bu fuarda gösterecek olan üretici, yaptığı açıklamalarda da minimum çalışan ile dijital öncelikli bir sunum yapılacağını da dile getirdi.

    Leave Your Comment Here