Büyük Tasarım Değişikliğine Sahip MacBook Air İçin Yeni Tarih!

Büyük Tasarım Değişikliğine Sahip MacBook Air İçin Yeni Tarih!

Apple’ın merakla beklenen yeni modeli MacBook Air için bir tahmin daha ortaya atıldı. Apple, Unleashed etkinliğinden geçtiğimiz haftalarda yeni nesil M1 Pro ve M1 Max çipe sahip 14 inç ve 16 in. MacBook Pro modellerini tanıtıma sundu.

Bunun beraberinde, geçtiğimiz yıl teknoloji üreticisinin üç ayrı sonbahar etkinliği düzenlemesi kullanıcılar tarafından beklentiyi çok üst seviyelere çıkardı. 2020’de şirket, Apple Watch ve İPad’e odaklanan Eylül, İphone 12 ve HomePod’a odaklanan Ekim ve MacBook Air, MacBook Pro ve Mini ile Apple Silicon’a geçişi duyuran Kasım ayı etkinlikleri yaptı. Fakat yeni tahminlere göre bu yıl içerisinde üçüncü bir etkinlik gerçekleşme ihtimali bulunmuyor.

 

Apple, MacBook Air Modelini 2022’de Tanıtacak İddiası;

Bloomberg’den Mark Gurman, Power On haberinde yeni bir açıklama yaptı. Genel olarak tahminleri yüksek ihtimaller tutan Gurman, Apple’ın bu yıl başka bir etkinlik düzenlemesini ya da çok önemli bir ürünü duyurmasını beklemediğini dile getirdi. Odak noktasını gelecek yıl neler bekleyebileceğimize yönelik olduğunu söyledi.

Gurman, tamamıyla yepyeni bir tasarıma ve Apple’ın geliştirdiği M2 çipe sahip olan yeni bir MacBook Air’in bundan yaklaşık altı ya da sekiz ay sonra piyasaya çıkacağını ön görüyor. Bunun haricinde, 2022’de Apple silikonlu daha da büyük bir İMac’le aynı anda yeni Mac mini, İphone SE ve İPad Pro’nun da piyasaya çıkması bekleniyor.

    Leave Your Comment Here