Twitter Bir Özelliğini Web’e Genişletmek İçin Çalışıyor!

Twitter Bir Özelliğini Web’e Genişletmek İçin Çalışıyor!

Twitter, platformuna yeni özelikler getirmek amacıyla son zamanlarda yoğun bir çalışma içerisinde yer almaktadır. Bu sefer bir seçeneği web tarafına getiriyor.

Twitter, temmuz ayında kullanıcılarının tweet yanıtlarını beğenmedikleri durumunda onaylamamalarına olanak tanıyan bir değişikliği duyurdu. Buna ek olarak da henüz deneme aşamasında olduklarını belirtti. Bu sırada sosyal medya platformu seçeneği şu anlık İOS çatısı altında test ettiklerini açıkladı.

Twitter onaylamama özelliğini daha fazla kullanıcısına yaymayı planladıklarını dile getirdi. Bu durumda ortaya atılan iddialara göre platform seçeneğini web’e yaymak için üzerinde çalışmalar yürütüyor.

 

Twitter bu özelliği henüz geniş kitleye yaymadı;

Twitter, henüz özelliği geniş çaptaki kullanıcılarına açmadı. Fakat yine de bazı kullanıcılar onaylamama seçeneğini gördüklerini aldıkları ekran görüntüleriyle ortaya koydu. Bu durum da yeniliğin şu anlık için belirli kullanıcılar tarafından görülebildiğini gösteriyor.

Twitter’in piyasaya süreceği bu özellik tweet’in kendisine yapılamıyor. Sadece o gönderinin yorumlarına bu işaret konulabiliyor. Bu sosyal medya platformu daha önce özellik hakkında detaylı bir açıklama yapmamıştı. Bu anlamda verdiğiniz eksi oylar herkese açık görüntülenmiyor. Sadece kişinin kendisi görebiliyor.

Bu yeni özellik henüz test aşamasındadır. Bu da İOS ve Twitter’ın web sürümünü içine alıyor.

 

 

 

    Leave Your Comment Here