Dede ve Torunun Arasındaki Buzları Eriten Hokey Sevgisi!

Dede ve Torunun Arasındaki Buzları Eriten Hokey Sevgisi!

Perakende satış hizmetleri veren IGA, 2019’da bir Noel kampanyasıyla yemeklerini paylaşarak arkadaş olan ve dostluklarını gün geçtikçe sağlamlaştıran iki arkadaşın mükemmel hikayesini paylaşmıştı. Inseparables adlı kısa animasyonda samimi ve mükemmel dostluğun, paylaşmanın önemine değiniyordu.

Geçtiğimiz yıllarda Noel zamanında farklı animasyon filmleri ile karşımıza gelen bu perakende zinciri, Inseparables’ın arka planındaki yaratıcı ekip ile birlikte yeniden bir Noel animasyonu için güçlerini birleştiriyor. Bu animasyonun ana temasında yine yemeğin birleştirici gücü yer alırken spor teması ve aile içi bağlar da bu temaya uyum sağlayacak.

 

Sporun ve Yemeğin Birleştirici Gücü

Sid Lee tarafından sunulan animasyon filmi The Trophy, tatil zamanı dedesinin yanına ziyarete giden küçük kızın hayatını işlemekte. Yalnızca bir reklam sunmaktan öte bir hikâye sunmak isteyen Sid Lee, yazar ekibi izleyiciyi 90’lı yıllara doğru götürüyor. Anneannesi daha vefat etmemişken ne kadar mutlu tatil zamanı geçirdiklerini hatırlayan küçük kız maalesef içine kapanmış bir adam olmuş dedesini neşelendirmek amacıyla yemeğin gücünü kullanıyor. Küçük kızın iyi bir tutucu olduğunu gören dede de torunu ile vakit geçirmek için birlikte buz hokeyi antrenmanı yapıyor.

Nesiller boyunca uzanan hokey sevgisi dedenin ve torunun arasındaki buzları çözen bir aktivite olarak tarihe geçiyor. Dedenin torunu için hazırlamış olduğu hokey kupalı pasta ile aynı eskisi gibi kutlanan Noel yaşanıyor.

2019’daki Noel kampanyasında her paylaşım başına La Tablee des Chefs isimli yemek yardım kuruluşuna 1 dolar bağışlayacağını duyuran IGA, bu geleneğini hala sürdürüyor. Bu sene filmin konusuna orantılı olarak genç kadın sporculara destek veren Scotiabank Girls HockeyFest’e her paylaşım başına 1 dolar bağış yapılacak.

    Leave Your Comment Here