Flash Express

Flash Express’ten 200 Milyon Dolar Yatırım

Lojistik Girişimlerden Olan Flash Express’ten 200 Milyon Dolar Yatırım

Corona virüs salgını, dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. Öyle ki pandemi süreci, ülkemizi olmak üzere diğer ülkeleri de zor dönemden geçirmeye neden oluyor. Bu salgının gün yüzüne çıkmasıyla, Flash Express kullanımlarının daha fazla artmaya başladığı görülüyor. İlk olarak ise 2017 senesinde ortaya çıkan Flash Express, son dönemde önemli bir yatırım haline gelmeyi başarmıştır. Flash Express tarafından yapılan açıklama sonrasında ise tam tamına 200 milyon dolar yatırım almış olduğunu duyurdu.

Yapılan açıklama sonrasında ilgili girişimin 200 milyon yatırım aldığı, kamuoyuna duyurulmuş oldu.  Flash Express, Tayland ülkesinin almış olduğu yatırımlarla, en büyük ikinci firma olduğunu savunduğunu söylemek mümkün.

Yeni Yatırımlarla 400 Milyon Dolar Dolara Ulaşıldı

Şimdiye kadar gelen yatırımlar sonucunda ise yatırımın miktarı, 400 milyon dolara ulaşmış oldu. Geçtiğimiz senelere göz attığımıza zaman ise Flash Express, sektörde agresif bir büyüme örneği göstermişti. Geçen sene yalnızca 1100 teslimat işini gerçekleştirmiş oldu. Şimdilerde ise Express’in 5 binden fazla teslimatı aşmış durumda olduğu görülüyor. Flash Express, günde bir milyon paket teslimleri yaparak, sektörde ne kadar büyük bir firma olduğunu kanıtlıyor.

 En iyi mobil uygulama ve firmalar hakkında bilgilerin verildiği adresimizde, en güncel haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.  Online kullanıcılarda artık en güncel bilgilere ulaşmak adına takipte kalabilir

    Leave Your Comment Here