Google Görevler Kenar Çubuğu Artık Daha da İşlevsel!

Google Görevler Kenar Çubuğu Artık Daha da İşlevsel!

Google Görevler, çok fazla kullanıcıya sahip değil ve firma daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmesi için kenar çubuğunun yeni bir sürümünü yayınladı ve birkaç yenilik ekledi. Güncel sürüme bakıldığı zaman favori öğeleri ekleme özelliği de dikkat çekmekte.

Google Görevler Yeni Özelliklerine Kavuştu!

Gmail, Dökümanlar ve diğer Workspace uygulamalarının da web kenar çubuğunda var olan Google Görevler’de, daha da kullanışlı bir hal alması amacıyla birkaç küçük değişiklik yapılmış durumda.

Yapılan bu söz konusu değişiklik bütün listelerin tek bir seferde görünmesini sağlamak olarak görülmekte. Kullanıcı, tüm listelere sadece tek bir yerden kolaylıkla erişebilecek ve o an için ilgilenmeyeceği listeleri de daraltabilecek imkana sahip olabilecek. Bu sayede kullanıcılar, dikkatlerini tek bir konu üzerinde yoğunlaştırabilecek. Ayrıca ek olarak her listenin başlığının yanındaki düğmeden görevler, kenar çubuğunun altındaki düğmeden de güncel listeler eklenebilecek.

Google Görevler’e eklenmiş olan bir diğer özellik ise yeni favoriler sekmesi sayesinde önemli olarak görülen listelere çok daha kolay bir yolla erişim sağlanabilecek.

    Leave Your Comment Here