Marketyo

Marketyo Hizmete Hazır

Marketyo, Mobil Uygulaması Sayesinde Market Siparişleri Almaya Başladı, Şimdi İse 65 Market Zinciri İle Hizmet Vermeye Devam Ediyor!

Her tarzda gıda toptancısının online hizmet vermesini sağlayan Marketyo, kendi mobil aplikasyonu üzerinden siparişleri alarak bir market pazarı haline dönüşmeye başlamıştır. Bu aplikasyon sayesinde müşterilerin alışveriş yapması oldukça kolay bir hale gelmiştir.

Geçtiğimiz Mart ayında, Marketyo, corona virüs salgınından dolayı online market alışverişi üzerinde olan etkisi hakkında birçok bilgi paylaşımı yapmıştır. Şimdilerde ise, marketyo yeni bir haber ile gündeme bomba gibi düşmüştür. Marketyo, online platformu üzerinden market siparişlerini almaya başlamıştır.

Marketyo ilk önce hazır bir içeriğe sahip olan; e-ticaret servis kurucusu olma iddiası ile kullanıma açılacağı sunulmuştur. Her ölçeğe sahip olan gıda parakendecilerinin online bir satış sağlayarak online olmasını sağlayan Marketyo, kendi hazırladığı bir platform üzerinden siparişlerini alıp, market siparişleri açısından da bir pazar yeri haline gelmiştir.

Marketyonun kurucu ortaklarından biri olan; Özer Fırat’ın paylaştığı bilgilere bakarsak, girişim; şimdilerde 43 ilde toplamda 65 market zinciri ile birlikte çalışmaya başlamıştır. Sözleşmeleri imzalanmış olan ve yakında yayınlanmak üzere olan yerlerle birlikte; Marketyo’nun 1 ayın içerisinde 50 ilimizde ve 100’den daha çok marketle çalışıyor olacağını da belirtmekte fayda var.

2021 senesinin sonuna kadar; 81 ilimizde de hizmet vermek istediğini açıklayan Özer Fırat, teslimat noktası sayılarını da 65 market için; 300’e kadar yaklaştığını ve bu yerlerin de 2021 yılında, 500’e kadar çıkmasını istediğini de belirtmiştir. Aynı zamanda Marketyo’dan sipariş vermenin oldukça kolay olduğunu belirtmekte de fayda vardır.

Bu aplikasyonu kullanabilmek için ise, yapmanız gerekenler şöyledir; öncelikle yaşadığınız il ve ilçeyi seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise; karşınıza çıkmış olan marketlerden, istediğinizi seçip, Marketyo üzerinden, market siparişlerinizi verebilmeniz mümkündür.

    Leave Your Comment Here