Michael Jordan Da NFT Rüzgarına Kapılmak Üzere!

Michael Jordan Da NFT Rüzgarına Kapılmak Üzere!

NFT ve Metaverse özelinde ünlü isimlerin kripto para dünyasına ilgisi devam etmekte. Şimdilerde ise basketbol efsanesi Michael Jordan blok zinciri teknolojileri üzerinden hayranlarını da popüler sporcular ile buluşturmayı planlamakta.

Heir Girişimi!

Michael Jordan ve oğlu Jeffrey Jordan tarafından kurulan girişim Heir Inc. ismini taşımakta. Blok zinciri ve web 3.0 teknolojilerinin hepsini bir araya getirecek olan söz konusu bu girişim Solana alt yapısını örnek alacak. Ek olarak Solana tabanlı Heir isminde bir kripto para da üretilecek.

10 milyon dolarlık ilk yatırımlarını da alan baba oğul biraz daha sosyal bir platforma geçiş yapmayı planlamakta. Heir kripto parası ile hayranlar ünlü sporcuların VIP koltuklarına sahip olacak ve bu koltuklar yardımıyla NFT dağıtımı, özel olarak görüşmeler, tek seferlik dijital eşyalar satın alma gibi ayrıcalıklar da var olacak.

Heir girişimi Z kuşağını ve milenyumda doğmuş nesilleri hedeflemekte. Zaten var olan bir bekleme listesi de yayına veren platformun kripto para ön satışlarını ne zaman başlatacağına yönelik henüz bir bilgi bulunmamakta. Ünlü ismin işin içinde olması da büyük bir heyecan oluşturacak gibi gözüküyor.

    Leave Your Comment Here