Youtube Music’ten Yeni Çalma Listesi!

Youtube Music’ten Yeni Çalma Listesi!

Youtube Music her geçen gün abone sayısını artırmaya hızla devam etmekte. Her tür zevke hitap eden Youtube, yeni listesini sundu.

2020’nin üçüncü çeyreğinde Google, 30 milyon Youtube Premium ve Music Premium kullanıcıları olduğunu açıklamıştı. Bütün bu olan gelişmelerden sonra güncel olarak YT Music, 50 milyon kullanıcı sayısına ulaşmış bulunmakta. Bloomberg’e göre bu oran, YT Music Premium’u ve reklamsız video deneyimi için sunulan Youtube Premium’u kapsamakta.

Youtube Music, geçtiğimiz yıllarda kullanıcılarının ruh hallerine odaklanan 4 farklı oynatma listeleriyle kaplı kişiselleştirilmiş bir ana sayfa sundu. Şimdi de Youtube beşinci oynatma listesini eklemekte: ‘Energize (Enerji Ver)’.

Youtube Beşinci Oynatma Listesiyle Kullanıcılarına Enerji Vermek İstiyor!

Youtube Music beşinci oynatma listesinde kapak resmi olarak Tokyo’daki Shibuya Crossing’in bir görselini kullanmakta. Workout, Relax, Commute listelerine eşlik eden yeni Energize’in yakın dönemde tüm kullanıcıların erişimine açılması beklenmekte.

Diğer farklı çalma listeleri arasında Sabah Coşkusu, İçimdeki Rap Canavarı, Çalışanlar için Tekno; Klasik Müzik Enerjisi, Enerjik Hip-Hop, Durdurabilene Aşk Olsun ve Sporcular için Alternatif Metal yer almakta. Ek olarak her çalma listesi, çeşitli sanatçılardan şarkılar içermekte. Böylelikle sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını dinleyebilir ya da yenilerini keşfetmekte özgür olabilirsiniz.

Youtube Music’in yeni Energize çalma listesi önümüzdeki günlerde, Android ve İOS’ta geniş çapta kullanıma sunulacak gibi bir durumda.

    Leave Your Comment Here