Honor 60’ın Tasarımı Artık Kesinleşti!

Honor 60’ın Tasarımı Artık Kesinleşti!

Huawei’nin 2019’da Çin devleti ile direkt olarak bağlantısı olduğu gerekçesi ile kara listeye alınmasının ardından sürdürebilirliği sağlamak amacı ile yaptığı en dikkat çeken hamlelerden birisi olan Honor’un satılması oldu. Shenzen Zhixin New Information Technology Co. isimli konsorsiyumun bünyesine dahil olan firma, şu an itibari ile yaptırımlara takılmadan sektördeki faaliyetlerini sürdürmekte.

Counterpoint Research tarafından yayınlanan raporlamalara göre, Çin pazarında eski sahibi Huawei’nin yanı sıra Xiaomi’yi bile ardında bırakmayı başaran bu firma, şu aralar önümüzdeki günlerde tanıtımı yapılacak olan Honor 60 serisi le gündeme geldi. Üretici firma, yakın zamanda serinin standart modelinin tasarımını gözler önüne çıkaran bir tanıtım videosu yayınladı.

Bu seri, Honor 60, Honor 60 Pro ve Honor 60 SE olacak şekilde üç farklı model ve sürümü bünyesinde barındıracak. Bu cihazların özelliklerine dair çok fazla detay paylaşımı sağlanmasa da standart ve Pro modelin 66W, SE modelinin de 40W hızlı şarj özelliğine sahip olacağını söylemek doğru olacaktır.

Honor 60 serisi, 1 Aralık TSİ 14:30’da düzenlenecek olan Çin etkinliği ile kullanıcıların deneyim ve beğenisine sunulacak. Serinin global lansmanının ne zaman ve nasıl düzenleneceği ise şu an için bilinmiyor.

    Leave Your Comment Here