paylaco-resmi-ile-kapanan-instagram-hesabi-nasil-acilir

Palyaço Resminden Kapanan Instagram Hesabı Nasıl Açılır? (Ücretsiz)

Sosyal medyada her geçen gün garip olaylar yaşandığını görüyoruz, geçtiğimiz haftalarda bir paylaço resmi paylaşıldı ve ilgili resmin profil resmi seçilmesi durumunda hesabın kapandığı söylendi. Türk milleti olarak meraklı bir millet olduğumuz için tabi ki de bunu deneyip görmek istedik. Bir çok kullanıcı saniyeler içerisinde hesaplarının kapandığını gördü ve bununla birlikte büyük bir panik havası yaşandı.

Bu yazımızda paylaço resmiyle kapanan instagram hesaplarının ücretsiz ve kolay bir şekilde nasıl açıldığını anlatacağız. Yapacağınız işlem oldukça basit ve kolaydır.

Öncelikle bu bağlantıdaki linki kullanarak formu kendi bilgileriniz ile doldurun.

Sonrasında mail adresinize bazı bilgiler gelecek, gelen bilgiler doğrultusunda işlemleri birebir olarak uygulayın.

Tüm işlemleri uyguladıktan sonra bu bağlantıdaki linki kullanarak formu doldurun ve 10-15 dk içerisinde hesabınızın açıldığını göreceksiniz.

Bu yöntem %100 denenmiş ve onaylanmış bir yöntemdir. Piyasada bu işlemler karşılığında 400 TL ila 900 TL arası fiyatlar isteyen kullanıcılar bulunuyor. Takıldığınız tüm noktalarda yorum bölümünden yardım isteyebilirsiniz.

  • Hilalasena

    Merhaba ben formu doldurup göndere bastığımda instagram menisine atıyor dorm gönderildiğine dair bir uyarı bildirim vermiyor yatdımcı olurmusunjz lütfen 🙏🏻

  • takip7

    Merhabalar, konu anlatımı için teşekkürler. Bu taktikleri deneyeceğim.

Leave Your Comment Here