Skoda, Makyajlı Karoq’u Videoda Gösterdi!

Skoda, Makyajlı Karoq’u Videoda Gösterdi!

Makyajlı olarak tabir edilen 2022 Skoda Karoq’un tanıtımına az bir süre kalmış durumda. Ancak Çekyalı marka teaser kampanyasını sürdürmeye devam ediyor. Bu sefer de güncellenen SUV’un karanlıklar içindeki silüetini gösteren bir video paylaşıldı. 

4 senedir pazarda olan ve markanın en popüler ikinci modeli olarak bilinen Skoda Karoq, rekabetçi piyasanın yoğun olduğu SUV pazarındaki iddiasını ve yerini korumak amacıyla tasarım ve teknoloji olarak yenilenecek. Makyajlı Skoda Karoq’ta daha geniş ve altıgen tasarımlı bir ön panjur da olacak. İnceltilen aydınlatmalardaki matrix LED seçeneği de yeniden yapılandırılmış LED modüllerle gelecek.

Karoq’un arka kısmında da incelen stopların daha da modern bir görünüm sunduğu belirtilmekte. Ön ve arka tamponlarda tasarlanan küçük dokunuşlara ek olarak aerodinamik jantlar da videoda dikkat çeken kısımlardan birisi. Yenilenen SUV’un iç kısmında da yeni gösterge paneli, multimedya sistemi ve sürüş asistan teknolojileri görmeyi beklemekteyiz.

Kaputun alt kısmında olacak seçenekler hala açıklanmış durumda değil. Şu anki kasada 110 beygirlik 1.0 litre ve 150 beygirlik 1.5 litre TSI motorlar bulunmakta. Dizel tarafında ise 116 ve 150 beygirlik güç seçeneklerine sahip 2.0 litre TDI ünite de mevcut.

Makyajlı Skoda Karoq, 30 Kasım tarihinde resmi olarak hayata geçirilecek ve tanıtımı yapılacak. Yeni modelin fiyatı 513.900 TL’den başlayacak. Kasım ayının başında bu fiyat 475.900 TL idi.

 

 

    Leave Your Comment Here