Time is Ltd

Time is Ltd. şirket verimliliğini artırma hedeflerinde 5,6 milyon dolar yatırım desteğiyle karşılaştı…

Gelen son dakika bilgilerine bakılacak olduğu zaman Time is Ltd. şirket verimliliği artırma kararından hemen sonra 5,6 milyon dolar yatırım desteği aldı. Gelen bu destek ise yatırım turu Londra merkezli olan Chalfen Ventures liderliğinde meydana geldi.

Şirket verimliliği artırma hedefi ile dikkatleri çeken Time is Ltd, girişimlerine ilk olarak Mart 2019 tarihinde adım atara başlamıştı. Mobil uygulama geliştirme bu anlarda dikkatleri çekiyor. Şirketlerdeki zaman yönetimi alanında destek vermeye devam eden Time is Ltd, geçtiğimiz günlerde yeni yatırım desteği aldığının müjdesini verdi.

Gelen açıklamalara bakılacak olduğu zaman Time is Ltd, tam 5,6 milyon dolar değerinde bir yatırım ile karşı karşıya geldi. Chalfen Ventures liderliğinde yapılan yardımların yanı sıra yatırım turuna bir de Illuminate Financel Management ile şirketin eski yatırımcılarından bir tanesi olan Accel katılım sağladı.

Gelen yatırımlar ile beraber şirkete katılım sağlayan bir ismi de açıklayan Time is Ltd, Seal Software eski kurucularından ve eski CEO’su olarak bilinen Ulf Zetternerg’in şirkete kurucu ortak ve başkan olarak katılım sağladığının haberleri geldi. Gelen 5,6 milyon dolar değerindeki yatırım ile beraber Time is Ltd, girişim tarafından bu güne kadar alınan toplam yatırım miktarının 9 milyon doların dahi üzerine kadar çıkmayı başardığını aktardı.

Zaman yönetimi…

2017 yılındayken Cyril Hoschl ile Jan Rezab aracılığı ile Prag sınırlarında kurulumu yapılan Time is Ltd, şirketler ile çalışanların, Slack, Office 365, Google Apps ile diğer kurumsal olan yazılımları kullanma konusunda fikir edinmelerine yardımcı olabilmek için verimlilik yazılım analitikleri sunmaya devam ediyor. Time is Ltd, çözümlerini genel olarak Microsoft 365, Google Workspace, Zoom, Webex, Ms Teams ile Slack gibi birçok entegre ile çalıştığına da dikkatleri çekiyor. Time is Ltd şirketinin kurucu ortaklarından bir tanesi olan Jan Rezab, 2019 yılı içerisinde düzenlenen New HR Summit konuşmacıları arasında yer alan isimlerden bir tanesi olmuştu. Konuşması sırasında New HR Summit sahnesindeyken zaman yönetiminin önemlerine yer vermişti.

    Leave Your Comment Here