Xiaomi 12 Serisi Geliyor!

Xiaomi 12 Serisi Geliyor!

Akıllı mobil cihaz pazarında yeni yıla girmek için hazırlıklar hız kesmeden devam etmekte. Üretici firmalar, yıl sonu ve yıl başında olmak üzere yeni ürünlerini duyurmak için artık geri sayıma başlamış durumdalar. Bunlardan Xiaomi, muhtemelen en erken sunum yapacak üretici firmalardan birisi olacak. Xiaomi 12 serisi ile karşımıza gelecek olan firma, birden fazla alanda bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. 

Xiaomi 12 serisi ile ilgili duyumların arkası kesilmiyor. Her geçen gün farklı ayrıntılarla birlikte gündemde olan mobil cihazlar, tanıtım tarihine yaklaşırken daha da fazla detayı ile ortalığa çıkıyor. Bu sefer iddialar telefonun arka kamera tasarımının değiştiği yönünde.

 

Xiaomi Yeni Serisinde Kamera Tasarımını Değiştirecek Mi?

Xiaomi geçen yıl Aralık’ta, Snapdragon 888 ile çalışan dünyanın ilk telefonu olan Mi 11 5G ile Mi 11 5G’yi pazara sunmuştu. Bu sebeple, Çinli üreticinin aralık ayında Snapdragon 0 Gen1 ile Xiaomi 12’yi pazara sürmesi beklenmekte.

Önceki söylentilere göre, Xiaomi 12’nin halka şeklinde olan kamera modülüne sahip olacağı bilinmekteydi. Fakat Digital Chat Station’a göre ise, Xiaomi 12’nin arka kamerasının tasarımı bilinenden tamamı ile farklı şekilde olacak. Fakat kamera modülünün ne tür bir dizayna sahip olacağı ise hala bilinmemekte.

    Leave Your Comment Here