Trucks

Yeni nesil Platform Trucks ile Tanışmaya Hazır Mısın?

Taşımacılık Sektöründe Devrim! Yeni nesil Platform Trucks ile Tanışmaya Hazır Mısın?

18 aylık bir süre içerisinde gerçekleştirilen Trucks, hem iOs hem de Android telefonlarda ücretsiz bir şekilde tüketicilerin kullanımına sunulmuştur.

Hedefine taşımacılık sektörünü alarak yeni nesil ilân platformu odağı ile yola çıkan bu mobil uygulama geliştirme Hüseyin Özcü ve İsmail Şener tarafından kurulmuş olup ismi Trucks’tır.  18 ay gibi kısa bir süre içerisinde geliştirilen Trucks, Android ile iOs platformlarında kullanılabilmektedir.

Taşımacılık sektörünü hedef alarak bu sektörde dijitalleşmeyi amaç edinen Trucks, sektördeki tüm ihtiyaçları parmaklarınızın ucuna sunuyor. Nakliye talepleri karşılığında araç temini ve harfiyat ile inşaat sektörüne hem araç hem de ekipman tedariği sağlamak, eleman ihtiyaçlarını da karşılama gibi çeşitli taleplere yönelik oluşturulan bu platform sayesinde sizlerde işlerinizi çok daha pratik bir şekilde çözüme kavuşturabileceksiniz.

İlân platformu olarak faaliyet gösteren Trucks, 4 kategoriye ayrılıyor. Bunlar; İş, Satılık, Nakliye ve Kiralıktır. Kiralık ile satılık seçeneklerinde araç yahut makineler sunuluyor. İş kısmında ise daha çok taşımacılık ile alakalı iş ilanlarını paylaşabiliyorsunuz. Son olarak nakliye kısmında taşımacılığı kapsayan ilanlar karşımıza çıkıyor.

Bu zamana dek herhangi bir yatırım almayan Trucks, tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunuldu. İlerleyen dönemlerde ilân başına ücret ya da aylık üyelik ile nakliye hizmetinden komisyon alarak bir gelir modeli oluşturmayı hedefliyor. Ağustos ayında kullanıma sunulan bu platform, kısa süre içerisinde kullanıcı kazanmıştır. Trucks’ın ana hedeflerinden bir tanesi, nakliye pazarında sektöre yön veren bir girişim olmaktır. Dilerseniz sizlerde bu uygulamayı indirerek taleplerinizi kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

 

    Leave Your Comment Here