Wookweb

Zirveyi Sevenler, Başarıyı Wookweb’de Buluyor!

Zirveyi Sevenler Başarıyı Wookweb’de Buluyor!

Kendi tarzını oluşturma konusunda her daim istikrarlı olan Wookweb, günümüzün gelişen teknolojisine ayak uydurarak değerli müşterileri için sunduğu hemen her hizmetin en’ini veren kreatif bir ajanstır wook.

Yeni projeler, yeni yatırım haberleri ile tüm ekip bir uygulamada! Harekete geçme zamanı.

Geleceği olan her fikre azim ve hırsla destek olan bu ajans ile sizlerde hizmetlerimizden dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Peki, Wookweb Creative Agency olarak biz neler mi yapıyoruz?

Mobile App (Mobil uygulama), Web Development (Web yazılım), Corporate Identity (Kurumsal kimlik), E-Commerce (E-ticaret), Corporate Website (Kurumsal web site), Dijital Marketing (Dijital pazarlama) hizmetlerini sunar. Peki, Wook başka neler verir?

  • Marka Yönetimi
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Seo Çalışması
  • Google ADS
  • Medya Satın Alma

Neden her fikirden ve projeden haberiniz olmasın?

Wookweb mobil uygulaması sayesinde kısa süre zarfında randevu oluşturabilir, teknik destek talep edebilir, projelerinizin durumuna göz atıp ödemelerinizi takip edebilirsiniz. Bu ve benzeri işleri takip etmek için hadi sizlerde Wookweb’e davetlisiniz.

Eşsiz bir müşteri deneyimi sunan kreatif ajansımız ile; şeffaf proje yönetimi, 7/24 proje yöneticisi ile haberleşebilme imkânı ve ücretsiz proje desteğine ilave olarak ücretsiz pazarlama desteği alabilirsiniz.

Kreatif düşünceyi takip ederek Wook web’in tadını çıkarabilirsiniz. Bizlere ulaşabileceğiniz mail adresimiz; info@wookweb.com dur.  Instagram, Linkedin ve Youtube’den ‘’Wookweb’’, Twitter’den ise ‘’wookwebcom’’ yazarak bizlere ulaşabilirsiniz.  Unutmayın alanında uzman ve işini seven kişiler ile çalışmanız projelerinizin daha sağlıklı ve kaliteli bir şekilde ilerlemesini sağlayacak aynı zamanda proje değerini de kısa süre içinde artıracaktır. Zirveyi elde etmek istiyorsanız Wookweb ailesi olarak biz buradayız.

 

    Leave Your Comment Here