Bakiyem’den şok hamle!

Online ödeme çözümleri sunarken 17 milyon TL değerleme yatırım aldı…

Bakiyem için gelen şok hamle müşterilerinden hem daha kolay, hızlı ve düşük bütçeler ile ödeme almak isteyen firmalara online ödeme fırsatları sumaya devam ediyor. Aldığı 17 milyon TL değerleme yatırım sayesinde adını kısa süre içerisinde duyurmayı da başardı.

Girişimin asıl yatırım turunda yer alan Bakiyem mevcut olarak yer alan yatırımcılardan bir tanesi olarak bilinen bankalar arası kart merkezi eski genel müdürü ile Turkish bank yönetim kurulu üyesi Sertaç Özinal biliniyordu. Bunlara ek olarak son zamanlarda göstermiş olduğu kısa sürede yüksek büyüme potansiyeli ile beraber yer alan girişimler için yaptığı yatırımlar ile adından bir hayli sözünü ettiren Alesta Yatırım dikkatleri çekti. Bu sayede geçtiğimiz 2020 yılının eylül ayında toplam 1 milyon dolar değerleme ile yatırım almış olan Bakiyem, son atı aylık süreç içerisinde bu durumun tam olarak 2,5 kat artmasına yardımcı oldu.

Farklı gelişmeler…

Dijital reklam ajansı yanı sıra finansal teknolojiler alanlarında uzman olarak yer alan bir ekip ile çalışmalarına devam eden Bakiyem, kurulmuş olduğu ilk andan bu yana kadar herhangi bir teknik bilgi olmadan dakikalar kadar kısa süre içerisinde kurulabiliyor. Bir yandan da kolay kullanıma sahip olarak yer alan ödeme çözümlerine ek olarak bu çözümler ile beraber entegre modüllerin olması platformun daha geniş bir hale etki etmesine olanak sunuyor. Şirket tarafından alınan yatırımlara ek olarak C2C ürünlerinin marka konumlandırması ve global olarak pazara açık bir halde yeni ürünlere ait olarak çalışmalarda kullanılacak olduğu biliniyor. Önümüzdeki haftalar içerisinde yeni bir marka ile beraber faaliyetlerinde bazı gelişmeler olduğunun duyurusunu yapacak.

    Leave Your Comment Here