Kripto Para Tasarımında Çarpıcı Gelişme!

Kripto Para Tasarımında Çarpıcı Gelişme!

Cumhurbaşkanı tarafından oldukça kısa bir zaman içinde Meclise sunulacağı belirtilen ve Türk kripto para dünyasının büyük bir heyecan içinde beklediği kanun tasarısı ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Kripto para fenomenleri Meclise davet edildi.

Sektör Fenomenlerine Meclis Daveti!

Özellikle de Twitter üzerinden kripto para ve blok zinciri konusunda oldukça fazla fenomen mevcut durumda. Türk kripto para dünyasının da büyük bir ilgiyle takipte olduğu fenomenler bazı zamanlar kızdırıyor bazı zamanlar da kazandırıyor. Fakat Türk Twitter dünyasında en çok etkileşimi aldıkları da bir olası durum halinde.

Gecenin geç saatlerinde bir grup fenomenin yapmış olduğu Twitter Space sesli sohbetine sürpriz bir konuk katıldı. Eski ekonomi Bakanı ve AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş sohbette yer alan fenomenleri görüşme için Meclise davet etti.

Çarşamba günü ise gerçekleşecek olan görüşmelerde @remdocan, @bit_gossip, @ugur_acikgöz, @mrbbensait gibi fenomenler olacak. Zaten söz konusu bu tasarı gündeme geldiğinden beri kripto para dünyasının da pek çok talebi vardı ve bunlar seslerini duyurmuş olacak.

 

    Leave Your Comment Here